ESTA formulář

NAŠE ČÍSLA
  • • Více než 99,5% žádostí o povolení ESTA je kladně vyřízeno do 2 hodin od podání žádosti.
  • • Přibližně 1 000 000 kontaktů měsíčně.
  • • Podpora 24 hodin denně 7 dní v týdnu v mnoha jazycích.
  • • Jsme aktivní ve více než 36 zemích.
mapa USA
Bezpečný platební systém

Kreditní karta: údaje z kreditní karty jsou poskytnuty přímo bankovnímu serveru, komunikace mezi vyhledávačem a serverem je bezplatná a je zabezpečená 128-bitovým šifrováním SSL3 (v současnosti nejvyšší standard bezpečnosti s certifikací na straně serveru).

způsob platby

BEZPEČNOST

Společnost Estavisa.cz při svých postupech splňuje mezinárodní předpisy norem Payment Card Industry - Data Security Standard (PCI-DSS), vyvinuté předními společnostmi vydávajícími kreditní karty, které slouží k ochraně osobních údajů jejich zákazníků.

zabezpečení

Co se stane, pokud nastane změna v informacích v cestovním pase?

Pokud se údaje ve vašem cestovním pase změní, budete muset požádat o nové povolení ESTA. Cestovní pas je jediný platný dokument na mezinárodní úrovni, takže je třeba věnovat pozornost jeho správnosti a platnosti po celou dobu trvání cesty.

Příklad 1: William

William se před šesti měsíci vydal se svými přáteli za odpočinkem do Las Vegas. Se svým britským pasem poprvé získal online cestovní povolení ESTA.
Někdy po svém návratu ze Spojených států si William všiml, že jeho cestovnímu pasu vypršela platnost. Proto si ho nechal prodloužit.
Za dva měsíce bude William cestovat do Mexika přes Miami. I když bude jen přestupovat ve Spojených státech, bude potřebovat platné povolení ESTA.
William však nebude moci použít stejný dokument, který získal na cestu do Las Vegas.
Navzdory tomu, že povolení ESTA platí po dobu dvou let, je vždy spojené s cestovním pasem. Pokud je pas obnoven, je třeba získat i nové povolení s novými informacemi z pasu.

Příklad 2: Marisol

icon-woman

Marisol je občankou Chile. Před méně než rokem jela se svým pasem na líbánky do Spojených států.
Po svatbě se Marisol s manželem odstěhovala z Florencie do Santiaga. Marisol také získala italské občanství. O nadcházejících svátcích chce nová rodina navštívit své příbuzné v Chile a bude přestupovat v New Yorku. Aby mohla Marisol vstoupit do USA (i jen pro přestup), potřebuje platné povolení ESTA.
Vzhledem k tomu, že má již druhý pas (italský a chilský) a nové bydliště, už nebude moci použít povolení ESTA z líbánek, ale bude muset požádat o nové a poskytnout pas a informace o pobytu.