ESTA formulář

NAŠE ČÍSLA
  • • Více než 99,5% žádostí o povolení ESTA je kladně vyřízeno do 2 hodin od podání žádosti.
  • • Přibližně 1 000 000 kontaktů měsíčně.
  • • Podpora 24 hodin denně 7 dní v týdnu v mnoha jazycích.
  • • Jsme aktivní ve více než 36 zemích.
mapa USA
Bezpečný platební systém

Kreditní karta: údaje z kreditní karty jsou poskytnuty přímo bankovnímu serveru, komunikace mezi vyhledávačem a serverem je bezplatná a je zabezpečená 128-bitovým šifrováním SSL3 (v současnosti nejvyšší standard bezpečnosti s certifikací na straně serveru).

způsob platby

BEZPEČNOST

Společnost Estavisa.cz při svých postupech splňuje mezinárodní předpisy norem Payment Card Industry - Data Security Standard (PCI-DSS), vyvinuté předními společnostmi vydávajícími kreditní karty, které slouží k ochraně osobních údajů jejich zákazníků.

zabezpečení

Jaké požadavky musí splňovat počítač, na kterém žádáte o povolení ESTA?

Vše, co potřebujete k vyplnění formuláře ESTA, je počítač s podporou jakéhokoli 128 bitového prohlížeče. Všechny hlavní prohlížeče jako je Explorer, Chrome, Firefox, Safari a Opera splňují tyto požadavky a nabízí možnost zažádání o online cestovní povolení do USA.
Mimo to budete muset potvrdit, zdali váš prohlížeč povoluje použití souborů cookies a je podporuje Java Script. Mějte také na paměti, že veřejné počítače mohou mít v této oblasti jiné nastavení.
Nicméně, pro počítačové laiky to lze shrnout takto: k podání online žádosti o povolení ESTA stačí internetové připojení a počítač i s tím nejjednodušším prohlížečem.
Také je možné formulář ESTA vyplnit na mobilních zařízeních, jako jsou smartphony a tablety.
Doporučujeme mít k dispozici tiskárnu, abyste mohli vytisknout kopii svého cestovního povolení a mít ho u sebe společně s dalšími dokumenty (cestovním pasem a letenkami).

Příklad 1: Carlo

Carlo byl na letišti v Římě, během odbavení pro přímý let do New Yorku ho letový asistent upozornil, že aby mohl nastoupit do letadla, potřebuje povolení ESTA.
Carlo nezačal panikařit, díky jeho smartphonu a síti wi-fi se připojil k webovým stránkám estavisa.cz a rychle si obstaral své povolení ESTA.
Do telefonu si uložil PDF kopii povolení, aby ho mohl ukázat při odbavení a poté až do nástupu do letadla vše probíhalo bez problému.

Příklad 1: Lucian

icon-woman

Lucian zrovna oslavil 60. narozeniny a za dva týdny poletí slavit se svou ženou a svými dvěma syny do Chicaga. Lucian má 5 let starý stolní počítač, který stále vyhovuje jeho potřebám.
I když Lucian není moc zkušený uživatel počítače, snadno se připojil ke stránkám www.estavisa.cz a zažádal o povolení ESTA pro sebe i svou rodinu.
Jakmile mu povolení přišla do e-mailové schránky, vytiskl je a uložil společně s dalšími cestovními dokumenty.