ESTA formulář

NAŠE ČÍSLA
  • • Více než 99,5% žádostí o povolení ESTA je kladně vyřízeno do 2 hodin od podání žádosti.
  • • Přibližně 1 000 000 kontaktů měsíčně.
  • • Podpora 24 hodin denně 7 dní v týdnu v mnoha jazycích.
  • • Jsme aktivní ve více než 36 zemích.
mapa USA
Bezpečný platební systém

Kreditní karta: údaje z kreditní karty jsou poskytnuty přímo bankovnímu serveru, komunikace mezi vyhledávačem a serverem je bezplatná a je zabezpečená 128-bitovým šifrováním SSL3 (v současnosti nejvyšší standard bezpečnosti s certifikací na straně serveru).

způsob platby

BEZPEČNOST

Společnost Estavisa.cz při svých postupech splňuje mezinárodní předpisy norem Payment Card Industry - Data Security Standard (PCI-DSS), vyvinuté předními společnostmi vydávajícími kreditní karty, které slouží k ochraně osobních údajů jejich zákazníků.

zabezpečení

Kdo by měl žádat o povolení ESTA?

Formulář ESTA musí být vyplněn všemi návštěvníky států, které jsou součástí programu bezvízového styku (VWP). Pokud nevyplníte online formulář a neobdržíte cestovní povolení, nebude vám umožněno cestovat do Spojených států, s výjimkou cestujících, kteří již vízum mají.

Z toho důvodu musí být formulář ESTA vyžádán od každého, kdo chce vstoupit do Spojených států. Každý cestující musí mít své vlastní povolení ESTA. Stejná pravidla platí pro děti a kojence. ESTA může být vyžádáno pro turistiku, obchod, menší lékařské a krátkodobé vzdělávací důvody (do 18 hodin týdně).

Nicméně, zažádat můžete o povolení ESTA i pro jiného cestujícího.

Příklad 1: Alice

Alice je francouzské národnosti, a je tedy osvobozena od vízové povinnosti. Příští týden navštíví svého nejdražšího přítele Francise, který již několik let žije v Miami. Před tím, než si Alice koupila letenku, zajistil jí Francis online povolení ESTA. ESTA je pro Alici nezbytností, aby mohla nastoupit do letadla, které dá tyto dva přátele na pár týdnů dohromady.

Příklad 2: Matilda

icon-woman

Matilda žije se svou rodinou v Berlíně. Na Vánoce se rozhodli odjet na dovolenou do Acapulca v Mexiku. Jejich let má mezipřistání v New Yorku. Matilda a její rodina budou muset získat povolení ESTA pro každého člena rodiny před tím, než nastoupí do letadla. I když ona a její rodina ve Spojených státech jen přestupují, jsou součástí programu bezvízového styku (VWP), jelikož jsou z Německa. VWA vyžaduje platné povolení ESTA pokaždé, když vstupujete do Spojených států.