ESTA formulář

NAŠE ČÍSLA
  • • Více než 99,5% žádostí o povolení ESTA je kladně vyřízeno do 2 hodin od podání žádosti.
  • • Přibližně 1 000 000 kontaktů měsíčně.
  • • Podpora 24 hodin denně 7 dní v týdnu v mnoha jazycích.
  • • Jsme aktivní ve více než 36 zemích.
mapa USA
Bezpečný platební systém

Kreditní karta: údaje z kreditní karty jsou poskytnuty přímo bankovnímu serveru, komunikace mezi vyhledávačem a serverem je bezplatná a je zabezpečená 128-bitovým šifrováním SSL3 (v současnosti nejvyšší standard bezpečnosti s certifikací na straně serveru).

způsob platby

BEZPEČNOST

Společnost Estavisa.cz při svých postupech splňuje mezinárodní předpisy norem Payment Card Industry - Data Security Standard (PCI-DSS), vyvinuté předními společnostmi vydávajícími kreditní karty, které slouží k ochraně osobních údajů jejich zákazníků.

zabezpečení

Kdy je nutné vyplnit formulář ESTA?

Formulář ESTA by měl být vyplněn kdykoli před odjezdem na území USA. Oddělení vnitřní bezpečnosti Spojených států doporučuje vyžádat ESTA nejméně 3 dny před letem, což je maximální doba, po kterou musí odbor odpovědět.

Příklad 1: Mary

icon-woman

Mary je v rodině a mezi přáteli známa jako mimořádně dbalý a organizovaný člověk, který miluje plánovat s předstihem.

S ohledem na její turistický výlet do Chicaga si je vědoma, že musí zažádat online o své cestovní povolení, proto požádala o povolení ESTA s dvouměsíčním předstihem.

Její povolení ESTA bylo schváleno a doručeno na její e-mailovou adresu 30 minut poté, co byla její žádosti přijata.
Mary povolení vytiskla a uložila spolu s jejím cestovním pasem a cestovními doklady. Povolení ESTA je nutné mít s sebou při letu do USA a předložit ho při příletu do země.

Příklad 2: Francis

icon-man

Francis si při odbavení na cestě do státu Indianapolis všiml, že pro vstup do USA z Curychu potřebuje získat povolení ESTA. Jak je dobře známo, cestovní povolení je třeba mít vyřízené už před nástupem do letadla do USA.
Francis vyplnil žádost povolení ESTA na svém tabletu.
Poté kontaktoval náš zákaznický servis pomocí e-mailu a vysvětlil naléhavost svého případu.
Do 10 minut Francis získal cestovní povolení, které předložil při odbavení, aby mohl odbavit svá zavazadla a získat svou palubní letenku.