ESTA formulář

NAŠE ČÍSLA
 • • Více než 99,5% žádostí o povolení ESTA je kladně vyřízeno do 2 hodin od podání žádosti.
 • • Přibližně 1 000 000 kontaktů měsíčně.
 • • Podpora 24 hodin denně 7 dní v týdnu v mnoha jazycích.
 • • Jsme aktivní ve více než 36 zemích.
mapa USA
Bezpečný platební systém

Kreditní karta: údaje z kreditní karty jsou poskytnuty přímo bankovnímu serveru, komunikace mezi vyhledávačem a serverem je bezplatná a je zabezpečená 128-bitovým šifrováním SSL3 (v současnosti nejvyšší standard bezpečnosti s certifikací na straně serveru).

způsob platby

BEZPEČNOST

Společnost Estavisa.cz při svých postupech splňuje mezinárodní předpisy norem Payment Card Industry - Data Security Standard (PCI-DSS), vyvinuté předními společnostmi vydávajícími kreditní karty, které slouží k ochraně osobních údajů jejich zákazníků.

zabezpečení

Mohu získat povolení ESTA online?

Tento proces vyžaduje, aby žadatel poskytl osobní informace, zodpověděl několik otázek o svém současném zdravotním stavu a uvedl účel cesty.

Některé informace zahrnují demografické údaje, cestovní pas, adresu a pracovní informace.

Pokud budete ve Spojených státech v tranzitu a zdržíte se jen dočasně, budete muset uvést i své dočasné bydliště.

Kromě primární adresy by měl být k dispozici i nouzový kontakt. Ten může být buď ze země původu, nebo ze Spojených států.

V poslední části ESTA zodpovíte několik otázek ohledně vaší cesty.

Jakmile jsou všechny odpovědi potvrzeny, budete přesměrováni na platební stránku.

Po úspěšném dokončení platby můžete zažádat o povolení ESTA pro jiného člena vaší cestovatelské skupiny nebo počkat, až bude váš dokument zaslán na vámi uvedenou e-mailovou adresu.

Shrnutí:

 • passport

  1) Vyplňte online formulář a potvrďte své údaje.

 • credit-card

  2) Zaplaťte imigrační poplatek

 • email

  3) Vyčkejte na zaslání dokumentu na uvedenou e-mailovou adresu

Schvalovací proces vyřizuje Americký imigrační úřad. To obvykle zabere velmi krátkou dobu. Doporučujeme požádat o povolení ESTA nejméně 72 hodin před odletem. Tím eliminujete možnost jakéhokoliv zpoždění.

Naše webová stránka nabízí kompatibilní žádosti pro jakékoliv zařízení (smartphone, tablet, PC). Tento proces je snadný a intuitivní, a umožňuje vám jednoduše získat vaše cestovní povolení do USA do vaší e-mailové schránky.

Příklad 1: Maurice a Rose

Rose je maltské národnosti, což jí umožňuje užívat výhod VWP. Příští měsíc odlétá do New Yorku na pracovní schůzku se svým přítelem.

V pohodlí své pohovky a pomocí svého tabletu zažádá Rose o dvě online povolení ESTA.

Úspěšně dokončila platbu s pomocí Markova a svého cestovního pasu a platební karty.

Nakonec jsou obě žádosti ESTA schváleny a zaslány na e-mail uvedený v žádosti.

Příklad 2: Carl

icon-woman

Carlovi bude příští týden 60 let. Vždy byl nadšenec do Spojených států. Několikrát cestoval do USA za pomoci turistického víza B1, které lze získat pomocí oficiální žádosti na americké ambasádě.

Jelikož platnost jeho víza vypršela a plánuje oslavit své narozeniny v Los Angeles, zažádá tentokrát Carl o povolení ESTA.

Překvapivě se dozvěděl, že dokument ESTA může být vyžádán pouze online a je schválen velmi rychle (na rozdíl od víza z ambasády).

Jelikož je zvyklý vyřizovat zastaralou žádost o vízum, žádost o ESTA vyřídil bez problémů. Procedury pro získání tohoto povolení se pro jeho cestu do USA staly mnohem snazšími.