ESTA formulář

NAŠE ČÍSLA
  • • Více než 99,5% žádostí o povolení ESTA je kladně vyřízeno do 2 hodin od podání žádosti.
  • • Přibližně 1 000 000 kontaktů měsíčně.
  • • Podpora 24 hodin denně 7 dní v týdnu v mnoha jazycích.
  • • Jsme aktivní ve více než 36 zemích.
mapa USA
Bezpečný platební systém

Kreditní karta: údaje z kreditní karty jsou poskytnuty přímo bankovnímu serveru, komunikace mezi vyhledávačem a serverem je bezplatná a je zabezpečená 128-bitovým šifrováním SSL3 (v současnosti nejvyšší standard bezpečnosti s certifikací na straně serveru).

způsob platby

BEZPEČNOST

Společnost Estavisa.cz při svých postupech splňuje mezinárodní předpisy norem Payment Card Industry - Data Security Standard (PCI-DSS), vyvinuté předními společnostmi vydávajícími kreditní karty, které slouží k ochraně osobních údajů jejich zákazníků.

zabezpečení

Musím žádat o povolení ESTA, i když budu na území USA jen přestupovat?

Ano. Ti, kteří cestují přes americké území, ale místo jejich konečné destinace není ve Spojených státech, musí mít vždy povolení ESTA. Po příjezdu do Spojených států budete zkontrolováni pasovou a celní kontrolou, které řídí americký úřad ochrany hranic. Vaše osobní doklady budou ověřeny, než budete moci pokračovat v cestě do konečného místa určení.
Proto každý, kdo přestupuje v USA, musí mít všechny potřebné cestovní doklady požadované americkými úřady, včetně cestovních povolení. V online formuláři ESTA by měl být uveden status „in transit“ (přestup) v záhlaví online formuláře.

Příklad 1: Ethan a Sophie

icon-woman

Ethan a Sophie jsou pár uměleckých nadšenců z Mexika. Po měsících plánování konečně nastoupí na let, který je vezme na vytouženou cestu.

Jejich cesta bude mít mezipřistání v Miami, a pak bude pokračovat do Mexico City.

Přestože Ethan a Sophie zůstanou v Miami jen na letišti po dobu nezbytnou k dalšímu letu do Mexika, budou i tak muset při příjezdu projít americkou imigrační a celní kontrolou.

E-mailem jim náš zákaznický servis potvrdil, že i oni musí získat povolení ESTA před zahájením jejich letu.

Příklad 2: James

Loni získal James online povolení k cestování po USA. Jel do Charlotte na hudební koncert několika jeho oblíbených kapel.

V příštích měsících pojede James do Bogoty v Kolumbii navštívit svou dceru, která tam žije a pracuje.
Jeho let bude mít mezipřistání v Atlantě. James bude muset použít povolení ESTA, které použil pro cestu do Charlotte i navzdory skutečnosti, že tentokrát bude v USA jen přestupovat.

James může, ale nemusí aktualizovat informace o svém pobytu (z návštěvníka USA s pobytem v Charlotte na přestupujícího pasažéra). Tato aktualizace cestovního povolení je volitelná.