Chystáte se do Spojených států s povolením ESTA a jste romantické duše? Připravili jsme pro vás pěti tipů na romantický pobyt v USA. Věřte, že tato místa nepotěší pouze milovníky romantických západů slunce.

Monterey

Poloostrov Monterey je úplně jiný než celý zbytek Kalifornie. Vládne tu ještě o něco větší pohoda, a dokonce i architektura je zde méně nápadná. Monterey je ale kouzelným místem především díky svému pobřeží, na kterém můžete strávit krásné chvilky u jedinečných západů slunce. Proč nevzít svou polovičku na romantický víkend právě sem?

Monterey
Obrázek: http://www.suggest-keywords.com/Y2FsaWZvcm5pYSBjb2FzdA/

Savannah

Pamatujete na lavičku, na které seděl Forrest Gump ve známém stejnojmenném filmu? Najdete ji v jednom z nejromantičtějších měst Spojených států. Město se nachází asi 150 kilometrů jižně od jiného oblíbeného místa zamilovaných párů, Charlestonu. Pro Savannah je typická kykatka, neboli španělský mech, který roste na spoustě místech a náramně dokresluje romantickou atmosféru tohoto malebného města. A pro noční romantiku si můžete zajít na jeden ze skutečně strašidelných hřbitovů.

Savannah
Obrázek: http://www.hotelroomsearch.net/im/2015/04/savannah-ga-7.jpg

Charleston

Jak jste se již mohli dočíst, Charleston leží necelých 150 km severně od Savannah. I zde najdete kamením vyskládané chodníky, staletá panská sídla, bohaté kykatkové porosty a hřbitovy, které vám v noci snadno naženou husí kůži. Ve dne můžete mít naopak pocit, že mezi koňskými povozy, obklopeni předválečnou architekturou cestujete časem. Užijte si romantický pobyt v noblesním městečku, jaké znáte třeba z Války Jihu proti Severu.

Charleston
Obrázek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/02/1a/8e/021a8ebf017b735148a6f4c16ddc6407.jpg

Sedona

O Sedoně v Arizoně se často mluví jako o jednom z nejkrásnějších míst Ameriky. Nikde jinde nenajdete tak dramaticky zabarvenou krajinu jako tady. Dokola se tyčí a oproti jasně modré obloze se rýsují rudé skály. Ideální místo pro romantické dobrodružství jako na divokém západě. Spousta místních navíc věří, že se zde usadili dobří duchové minulosti. Pokud chcete ochutnat atmosféru sluncem zalité prérie, neváhejte a přijeďte navštívit toto krásné místo s podmanivou atmosférou.

Sedona
Obrázek: http://openroadtoursusa.com/wp-content/uploads/2010/07/Sed-Chamber-Cathedral-Rock-Sunset.jpg

Lana’i

Lana’i je nejspíš nejluxusnějším hawaiiským ostrovem. Matka příroda zde přichystala skutečně velkou podívanou. Od odlehlých pláží, přes neuvěřitelné skalnaté formace až po úchvatné a pestré podmořské útesy. Pokud si zapůjčíte čtyřkolku, můžete se zajet podívat i do špatně přístupných, míst jako je Shipwreck Beach, kde z vody ční letitý vrak oceánského korábu, nebo si projet Munro Trail, což je stezka kolem ostrova, ze které máte jedinečnou příležitost vidět všech šest hawaiiských ostrovů najednou.

Lana'i

Jistě není lehké si mezi uvedenými místy vybrat, ale pokud už máte vyřízené své povolení ESTA a rádi byste se svou drahou polovičkou strávili pár neopakovatelných chvil v některé z těchto romantických destinací, neváhejte. Cestování po USA nabízí možnosti skutečně pro každého.