Jestli máte rádi atmosféru nočních velkoměst, večírky, láká vás navštívit taneční kluby řadící se k nejlepším na světě, a baví vás prozkoumávat nová místa za tmy, a je-li před vámi cesto do Spojených států, nechte se inspirovat následujícím seznamem nejzajímavějších amerických měst co se nočního života týče. Třeba právě do některého z nich máte namířeno… třeba vám jedno přibude do cestovního plánu. A třeba pojmete cestu jako jeden velký mejdan a navštívíte je hned po sobě úplně všechna. To už je na vás. Nezapomeňte ale na dvě věci:

 

  1. Zařídit si před cestou do USA povolení ESTA (například zde)

 

  1. V Americe je povoleno pít alkoholické nápoje až od jednadvaceti let, takže pokud se chystáte na velkolepou oslavu složení maturity do Las Vegas, možná nyní přehodnotíte plány 😉

 

Podívejme se kde to v noci žije nejdivočeji. A když už jsme ho zmínili, tak u něj zůstaňme:

 

  1. LAS VEGAS, Nevada

Las Vegas, Nevada, USA

Kasina, proslulé kluby, pompézní hotely, Eiffelovka i Benátky, kaple pro instantní sňatek, strhující živá představení… vítejte v Las Vegas!! Tohle “hřiště pro dospělé” je rájem milovníků hazardu, nekonečných večírku a zářících světel. Potkat ve městě hollywoodské herce či hudební hvězdy není ničím výjimečným, kluby jsou obsazeny světovou DJskou elitou a všechno se tu děje tak nějak na 120%. Pokud o sobě tvrdíte, že jste král či královna večírků, a přitom jste doposud nezažili bláznivou noc ve městě, jež je symbolem noční zábavy, je třeba to napravit.

 

  1. NEW YORK CITY, New York

New York City, USA

Přezdívka “město které nikdy nespí” patří New Yorku právem — tady se pospíchá i o půlnoci. Tehdy už se slavné náměstí Times Square, i zbytek Manhattanu, pyšní září velkolepých světel a bujností nočního života jež nabízí. I tady to žije každou noc. Víkend, nevíkend, prázdniny… na tom nezáleží. New York vás ohromí vždycky.

 

  1. MIAMI, Florida

americké Miami na Floridě

Příjemně teplé noci u oceánu a výpravy za noční zábavou jdou skvěle dohromady. Pro to nejlepší co Miami nabízí vyrazte za jídlem a písničkou do Downtown Miami, Miami Beach nebo South Beach. Skvěle se pobavíte také ve čtvrti Little Havana, kde narazíte na spoustu latinsko-amerických podniků.

 

  1. LOS ANGELES, California

Los Angeles v Kalifornii

Samozřejmě nemůže chybět Hollywood a celé LA! Čekají na vás luxusní podniky, sportovní bary, stand-up comedy kluby, noční kluby, divadelní představení a živá hudební vystoupení. A kdo ví, třeba skončíte na soukromém večírku ve vile nějaké filmové hvězdy.

 

  1. CHICAGO, Illinois

Chicago, Illinois, USA

Chicago nabízí nepřeberné množství hospod, jazzových i nejazzových barů, nočních klubů a všech obdobných podniků pro dospělé. Pokaždé tu narazíte na místa která zavírají až se svítáním — i Chicago ožívá každou noc.

 

Život se má žít, čas nečeká a žijeme jen jednou, no ne? Tak nezapomeňte během své cesty po USA navštívit alespoň jedno z těchto pulzujících měst a pořádné to tam v noci roztočit. Jako kdyby zítřek neměl nastat. A nezapomeňte, že co se ve Vegas stane, to taky ve Vegas zůstane. Tak ať je klidně trochu ostuda.