ESTA formulář

NAŠE ČÍSLA
  • • Více než 99,5% žádostí o povolení ESTA je kladně vyřízeno do 2 hodin od podání žádosti.
  • • Přibližně 1 000 000 kontaktů měsíčně.
  • • Podpora 24 hodin denně 7 dní v týdnu v mnoha jazycích.
  • • Jsme aktivní ve více než 36 zemích.
mapa USA
Bezpečný platební systém

Kreditní karta: údaje z kreditní karty jsou poskytnuty přímo bankovnímu serveru, komunikace mezi vyhledávačem a serverem je bezplatná a je zabezpečená 128-bitovým šifrováním SSL3 (v současnosti nejvyšší standard bezpečnosti s certifikací na straně serveru).

způsob platby

BEZPEČNOST

Společnost Estavisa.cz při svých postupech splňuje mezinárodní předpisy norem Payment Card Industry - Data Security Standard (PCI-DSS), vyvinuté předními společnostmi vydávajícími kreditní karty, které slouží k ochraně osobních údajů jejich zákazníků.

zabezpečení

V jakém případě byste měli obnovit povolení ESTA, i když je již schválené?

Existují případy, kdy musí být ESTA obnovené i v případě, že ještě nevypršela jeho platnost. K tomu dochází, pokud změníte nebo obnovíte svůj pas, nebo pokud je změněno vaše jméno, země pobytu nebo pohlaví. Také k tomu dochází v případě, že se změní okolnosti související s odpověďmi na otázky v žádosti. Potom budete vyzváni k obnovení svého ESTA a měli byste poskytnout aktuální informace.

Příklad 1: Rupert

Rupert strávil dovolenou s přáteli v Arizoně v Texasu. Při návratu měl Rupert malý problém se zákonem.
Rupert ví, že když žádal online o své povolení ESTA, odpověděl ne na otázku, zda měl někdy nějaký problém s justicí.
Rupert má v úmyslu jet brzy zpět do USA. Rád by navštívil New York.
Vzhledem k tomu, že se změnily okolnosti, díky kterým odpověděl na zmíněnou otázku ohledně soudu ne, musí požádat o nové povolení ESTA a odpovědět na tuto otázku pravdivě, aby mu byl znovu umožněn vstup do USA.
Toto je postup, který Americký imigrační úřad žádá od všech cestujících do USA, kteří těží z programu bezvízového styku.

Příklad 2: Teresa

icon-woman

Teresa je britským občanem. Žije a pracuje v Římě a často cestuje do Houstonu na krátké pracovní návštěvy. V Římě potkala Giuliana, kterého si loni v dubnu vzala.

Teresa je velmi hrdá na své příjmení Charlton, proto si po svatbě přála své příjmení ponechat a přidat k němu příjmení svého manžela Mannino.

Teresa a Giuliano chtějí strávit svou příští dovolenou v Los Angeles.

Avšak Teresa už nebude moci použít své stávající povolení ESTA z cesty do Houstonu, protože je na něm jméno Teresa Charlton, zatímco dnes už je její pravé jméno Teresa Charlton Mannino.

Bude tedy muset požádat o nové povolení s jejím řádným plným jménem.